Захисні окуляри поділяються на два типи: закриті і відкриті.
Особливістю окулярів закритого типу є те, що у них навколо лінзи є манжета, завдяки якій вони дуже щільно прилягають до шкіри. Кріпляться такі окуляри за допомогою широкої гумки.
Головними недоліками закритих окулярів є проблема запотівання і велика вага. Необхідність туго затягувати гумку викликає у працюючого певний дискомфорт, але саме окуляри закритого типу забезпечують максимальний ступінь захисту від зовнішніх впливів і це з лишком компенсуєтимчасові незручності. Окуляри закритого типу виготовляються переважно з міцної, в'язкої пластмаси. Вони давно стали незамінним «атрибутом» тих, хто працює з перфораторами дрилями, шлифувальними машинами тримерами пилами… Без них важко собі уявити безпечну роботусталевара, склодува, пожежника, працівника хімічного підприємства. Користуються ними водолази, парашутисти, гонщики, альпіністи.
Окуляри відкритого типу прилягають до обличчя людини тільки частково. Цей тип окулярів чудово вентилюється, кріпиться на голові дужками. Застосовується під час токарних і слюсарних робіт. В цю ж категорію входять окуляри з світлофільтрами для захисту очей від яскравого джерела світла, якими користуються при зварювальних роботах, при роботі з лазерами. Світлофільтри захищають очі людини від випромінювань комп'ютера, в нічний час рятують водіїв від яскравого світла фар зустрічних автомобілів. Звичайні сонцезахисні окуляри також входять в цю категорію.
При виборі захисних окулярів, слід звернути увагу на те, наскільки вони зручні, міцні і надійні. Важливою характеристикою є прозорість лінз окулярів. Оскільки під час роботи лінзи піддаються різним механічним впливам, вони з часом мутніють. Через це краще вибирати окуляри, в яких є можливість заміни лінз на нові.
Вибираючи захисні окуляри, обов'язково одягніть їх і переконайтеся, що гумка закритих окулярів прилягає щільно і правильно. Сподіваємось, що у нашому магазині ви підберете окуляри, які підійдуть для ваших потреб.